Kariera kierowcy autobusu dla każdego

  • Data: 13 sierpnia 2018 ·
  • Autor: ·
Kariera kierowcy autobusu dla każdego
Share

Skoro taką popularnością cieszą się gry symulujące operowanie traktorem, to dlaczego nie zostać kierowcą autobusu. A jeszcze lepiej kimś, kto siedzi nie tylko za kółkiem dużego pojazdu, ale też małej miejskiej transportowej spółki. Tak właśnie pomyśleli sobie wydawcy niemieckiej firmy Astragon Entertainment i już od lat z powodzeniem wydają serię Bus Simulator.

W połowie czerwca na rynku pojawiła się jej kolejna odsłona Bus Simulator 18. Poza tym, że jeździmy tam bardzo realistycznym autobusem po bardzo realistycznym świecie – w nowej części miasto się powiększyło i bardziej wyraźne są pory dnia – to jeszcze musimy dbać o pasażerów. I nie chodzi tu tylko o to, aby sprzedawać im bilety, ale także dowozić na czas. A po drodze zdarzą się awarie, korki, ulewy i wypadki. Wszystko co w mieście może nas spotkać.

Jeśli dobrze będziemy sobie radzić, klienci-pasażerowie chętnie skorzystają z naszych autobusów. A częstsze przewozy, to więcej wpływów do kasy przedsiębiorstwa i możliwość inwestowania w lepsze pojazdy. W ten sposób rozbudowuje się flotę autobusów i można rozwijać własną siatkę połączeń. I to nie koniecznie samemu, bo taki zakład transportu miejskiego możemy uruchomić do spółki z trzema przyjaciółmi, wspólnie opanowując miejskie ulice.


PRZECZYTAJ TAKŻE: